Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

LETNÍ STANOVÝ TÁBOR AVENGERS

LETNÍ STANOVÝ TÁBOR AVENGERS

MRAVENCI - OKROUHLICE

více o klubu Mravenci naleznete ZDEKONTAKT

Richard Sýkora – hlavní vedoucí Mravenců Okrouhlice

telefon: 739 684 491

email: Sykora.Richard@seznam.cz


MAPA TÁBOŘIŠTĚ BOR U SKUTČE

">

UBYTOVÁNÍ

Děti jsou ubytované po dvou v podsadových stanech, a to odděleně kluci a holky. Do toho, jak chtějí  být ubytované, se snažíme nezasahovat, pouze v případě neshod řešíme vzniklé konflikty. Spí se na molitanových matracích ve spacáku. Doporučujeme si s sebou vzítnějaký polštářek (plyšáka). Další táborové stavy jsou větší stany, tzv. vůdcáky, kuchyň, jídlena, tee-pee. V samostatném dokumentu je  zpracován seznam věcí na tábor. Oproti loňskému roku vás skrz aktuální situaci ohledně šíření koronavirové nákazy prosíme navíc dětem přibalit alespoň tři roušky. Dále je možné jim s sebou sbalit také prostěradlo případně deku na molitan ve stanu. 

STRAVOVÁNÍ

Stravování na táboře zajišťují další dobrovolníci (Katka a Zdeněk Strakovi, Libor Paulus). Má-li Vaše  dítě nějaké potravinové alergie, prosíme o zprávu vedoucímu tábora nebo zdravotníkovi (uvedeno i  v přihlášce). Jídlo podáváme 5x denně: snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře. Vždy je alespoň jedno z nich teplé (většinou oběd, často i večeře). Svačiny a přesnídávky bývají v podobě ovoce nebo zeleniny a nějakého pečiva, jogurtu nebo sušenky. Jídlo je v kuchyni k dostání na požádání kdykoli. Nápoje jsou v kuchyni k dispozici po celá den (šťáva, čaj). Chcete-li přibalit dětem nějakou tu dobrotu na přilepšení, zvažte skladovací podmínky tábora (ve stanu může být přes den až 40°C) a zásobujte v rozumném množství. 

HYGIENICKÉ PODMÍNKY

Toalety jsou na táboře mobilní od firmy WC Servir. U nich je k dispozici voda s mýdlem k opláchnutí  rukou a dezinfekce. V umývárkách jsou k dispozici kohoutky se studenou pitnou vodou a slouží  hlavně k základní hygieně (mytí ruku, čištění zubů). Kačárna je prázdný stan s lavory, kam se chodíme mýt. Z kuchyně si děti naberou teplou vodu a za pomoci starších si ji přenesou až do stanu. Polní sprcha je zprovozňována dle potřeby. Nádherné okolí nabízí zajímavé náměty k výpravám – Pivnice, Toulovcovy Maštale.


FOTOGALERIE Z TÁBORA 2020